Insert Subiekt

Subiekt GT to system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących bardzo przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu itp.

Wapro WF-Mag

System przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo – wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Umożliwia wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu. Zapewnia sprawną i szybką sprzedaż detaliczną. Zapewnia obsługę dowolnej ilości firm i magazynów

Symplex Small Business

Oprogramowanie pozwala na sprawne i wygodne wystawianie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży (faktury, faktury pro-forma, faktury zaliczkowe, paragony fiskalne itp.) oraz prowadzenie kartoteki kontrahentów i towarów/usług. Dzięki modułowi magazynu możemy na bieżąco monitorować stan towarów na magazynie, a także wystawiać takie dokumenty jak PZ, WZ, PW, RW i MM.

Insoft PC Market

Klienci, którzy stawiają na samodzielność oraz mają na uwadze nieustanne usprawnianie i rozwijanie swoich placówek handlowych, bez wątpienia będą zadowolenia z funkcjonalności nowoczesnego oprogramowania, którym jest PC-Market. Nie jest to tradycyjny program komputerowy, ale oprogramowanie przygotowane przez specjalistów z myślą o punktach usługowo-handlowych. Wyróżnia się więc bardzo przyjemnym, intuicyjnym, a co za tym idzie – także prostym w obsłudze interfejsem.

Nie wiesz jaki program wybrać ? Przygotujemy dla Ciebie indywidualna oferte

Oferta

Lub odwiedź nasz sklep wirtualny FPC

Sklep

Programy handlowo magazynowe

Program magazynowy

Do wystawiania Faktur

Wystawiania Paragonów

Prowadzenia magazynu.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz programów niezbędnych do pracy w firmie.

  • do współpracy z drukarkami fiskalnymi – jako samodzielne stanowiska sprzedaży również POS
  • sieci komputerowe oparte na stanowiskach PC lub POS z drukarkami fiskalnymi i komputerem zaplecze
  • do współpracy z kasami fiskalnymi w systemie – kasy + stanowisko zaplecze.
  • inne

Jaki program wybrać ? Pamiętajmy , że wprowadzamy program do Firmy na lata. Powinien być więc dostosowany indywidualnie do potrzeb. Niezbyt skomplikowany, stabilny z możliwością rozbudowy o kolejne funkcje, czy stanowiska.

Każdy z programów które proponujemy – jest inny. Dlatego jeśli nie jesteś pewien zakupu – pozwól nam na zaproponowanie optymalnej, indywidualnej oferty.

Po ustaleniu potrzeb, warunków, oczekiwań Państwa – dobierzemy program magazynowy który będzie dopasowany i będzie pomagał a nie przeszkadzał.